Eventy

Malebné prostredie usadlosti Pri Mlyne môžete využiť aj na rôzne firemné či súkromné akcie, ako sú konferencie, teambuildingy, obchodné stretnutia, alebo aj rodinné či detské oslavy. V rámci eventov si môžete okrem iného užiť skvelý relax vo wellness centre či vínnej pivnici. Vaši obchodní partneri, ale aj zamestnanci určite ocenia kvalitné služby, ako aj pokojné prostredie v areáli hotela. Vhodne vybraná firemná akcia tak môže pomôcť nielen zlepšiť vzťahy medzi pracovníkmi, ale aj obchodné vzťahy s klientmi.

Konferencie a školenia

Aby bola vaša konferencia úspešná, nech už je na akúkoľvek tému, najskôr sa musíte zamerať na výber najvhodnejšieho prostredia pre jeho usporiadanie. To má totiž veľký vplyv na celkový dojem účastníkov zo samotnej akcie. Útulná atmosféra hotela a kvalita služieb, ktoré ponúkame, práve takéto prostredie poskytuje. Konferencie a školenia prebiehajú v príjemnom prostredí multifunkčnej sály, ktorá je prepojená s areálom. Nechýba ani možnosť využiť po skončení wellness centrum, alebo si pochutnať na chutných nápojoch v našej vínnej pivnici. Samozrejmosťou je technické zabezpečenie.

Konferencie a školenia pri bratislave
Konferencie a školenia pri bratislave
Konferencie a školenia pri bratislave

Teambuilding

Efektívnym spôsobom, ako zlepšiť komunikáciu, profesionálne zručnosti, morálku a následne aj produktivitu zamestnancov, je organizácia teambuildingových akcií. Spoznajte svojich zamestnancov, nadriadených či kolegov. Vytvárajte a utužujte vzťahy s kolegami. Venujte sa spoločným outdoorovým či indoorovým aktivitám. To všetko v prekrásnom prostredí našej usadlosti.

teambuilding pri bratislave
teambuilding pri bratislave
teambuilding pri bratislave

Rodinné oslavy

S rodinou si môžete užiť nezabudnuteľné chvíle v nádhernej prírode parku s malým rybníkom a starým mlynom, cez ktorý preteká potôčik. Svoje deti určite potešíte, ak pre nich zorganizujete narodeninovú oslavu práve u nás. A so všetkým, čo k tomu patrí. Rodinné oslavy, ako sú rôzne výročia, krstiny či promócie, môžu tak byť nezabudnuteľné pre všetkých v rodine.

Rodinné oslavy pri bratislave
Rodinné oslavy pri bratislave
Rodinné oslavy pri bratislave

Ak máte záujem o organizáciu firemnej akcie alebo rodinnej oslavy, radi vám pomôžeme. Naše priestory a celý areál sú vám plne k dispozícii spolu so všetkými službami, ktoré ponúkame. Stačí sa len vopred dohodnúť. 

 

Radi by ste k nám zavítali? Kontaktujte nás.

Napíšte nám Zavolajte nám